Uč se s Brick Republic

V naší zemi se můžeš mnohé naučit a objevit. Přijdi s celou svou třídou a procvič si znalosti zeměpisu, dějepisu, fyziky či matiky. Naučit se taky můžeš základy programování. Aby ti to učení šlo líp, dostaneš od nás super Mini Brickovou Raketu – pracovní sešit plný vtipných úkolů, hádanek a dalších vychytávek. A to není vše.

Přihlas se se svou třídou do soutěže a vyhraj hromadu kostek a dalších cen. Stačí se zaregistrovat, postavit u nás super stavbu, kterou ocení naše odborná Bricková porota a být mezi nejlepšími!

Zaregistrujte se, zarezervujete si tak bednu kostek na stavění, jen tak se můžete do soutěže zapojit! Každý měsíc vybíráme jen ty nejlepší stavby, které posouváme do finálového kola. V něm se utkají ti nejlepší z nejlepších.

O výherci rozhodne nejen porota, ale také veřejnost. Je třeba nás tedy sledovat a být připraven zapojit se do hlasování!

Kompletní pravidla soutěže

Fotografie finálových modelů najdete na našich facebookových stránkách Ujíždíme na LEGU, kde zároveň můžete až do 15. srpna hlasovat o výhercích. Vyhrávají ty modely, které budou mít nejvíce počet hlasů (liků). Vyhlášení soutěže proběhne 16. srpna 2017. 

Zarezervuj si svou bednu kostek a vstup do soutěže!

Název školy*
Třída*
Počet žáků*
Jméno učitele/ky*
E-mail*
Telefon*
Rezervované datum návštěvy
Smazat dotaz

Hlavní výhra

Hlavní cena: 1. místo – Serious play 2000430, hodnota 15.999 Kč

LEGO stavebnice

2. – 10. místo  Classic box, hodnota 1.299 Kč